boks ogolny 2

 

Justyna Martyna Brzozowska

       Pomysłodawczyni i założycielka marki LabEstetico Centrum Kosmetologii. Autorka programów zabiegowych. Przez współpracowników i klientów często nazywana: „Pani od igieł”. Kosmetolog oraz Analityk medyczny.

       Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, kierunek: Analityka medyczna oraz Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Warszawie, kierunek: Kosmetologia, specjalność: Kosmetologia medyczna. Praca magisterska pt.: „Efekt terapeutyczny serii zabiegów mezoterapii nanoigłowej u osób po 30-tym roku życia”. Ponadto, uzyskała Świadectwo Czeladnicze w zawodzie: Kosmetyczka z wynikiem bardzo dobrym, wydane przez Izbę Rzemieślniczą Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie.

       Odbyła staż zagraniczny w University College London, School of Pharmacy w Londynie oraz staż w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Następnie pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Uczestniczyła w specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach z obszaru medycyny, kosmetologii i trychologii. Wielbicielka naturalnych metod pielęgnacyjnych, nieustannie poszukująca nowych rozwiązań problemów skórnych. Prywatnie kochająca podróże, poznawanie nowych kultur i zwyczajów.

 

Jarosław Stanisław Kardas

       Właściciel LabEstetico Centrum Kosmetologii, zarządza firmą oraz odpowiada za projekty naukowe, szkoleniowe/warsztatowe. Jest doktorem habilitowanym w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Kierował zespołami ludzkimi, odpowiadał za prawidłowe funkcjonowanie i rozwój wielu organizacji. Autor publikacji z zakresu zarządzania. Prowadzi wykłady, szkolenia i warsztaty zarządzania kompetencjami, w tym autoprezentacji i wizerunku. Prywatnie lubi wycieczki krajoznawcze, poznawanie świata i ludzi.

 

CERTYFIKATY I ŚWIADECTWA

 

 

WSPÓŁPRACA

       W ramach prowadzonej działalności, LabEstetico Centrum Kosmetologii współpracuje z godnymi polecenia liderami innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyków profesjonalnych i sprzętu.