Mezoterapia bezigłowa to metoda bezinwazyjnej rewitalizacji skóry twarzy.

Zasada działania:

         Zabieg mezoterapii bezigłowej (Skinshooter KLAPP) umożliwia szybszą i głębszą penetrację witamin i substancji odżywczych w głąb skóry. Wykorzystuje zjawisko elektroporacji i elektrostymulacji. Elektroporacja polega na oddziaływaniu odpowiednio dobranych sekwencji impulsów prądu elektrycznego na skórę w celu odwracalnego wytworzenia nanoporów, co znakomicie poprawia penetrację substancji aktywnych zawartych w indywidualnie dobranych do skóry koktajlach zabiegowych. Natomiast elektrostymulacja polega na pobudzeniu punktów motorycznych mięśnia. W trakcie elektrostymulacji mięśni następuje naprzemienny skurcz i odprężenie mięśni, które ma na celu ich wzmocnienie. Ponadto, elektrostymulacja działa na układ nerwowy, rozluźnia wszelkie napięcia mięśniowe oraz pobudza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu zwiększa się przemiana materii.

         Zabieg mezoterapii bezigłowej to pielęgnacja spersonalizowana, ponieważ daje skórze dokładnie to, czego w danej chwili potrzebuje. Podczas jednego zabiegu istnieje możliwość zbilansowania poziomu nawodnienia, pobudzenia procesów regeneracyjnych, uszczelnienia naczyń krwionośnych, wsparcia procesu rozjaśnienia przebarwień oraz spowolnienia zmian związanych z procesem starzenia się skóry. Wskazaniami do zabiegu są: skóra dojrzała, skóra wrażliwa, skóra po opalaniu, skóra z przebarwieniami, skóra z teleangiektazjami, skóra sucha, odwodniona oraz skóra tłusta z problemem trądziku.

         Do każdego typu skóry dostosowana jest odpowiednia kuracja:

 1. Kuracja oczyszczająca (stosowana w celu uzyskania delikatnej i czystej cery),
 2. Kuracja wygładzająca (stosowana w celu wygładzenia zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszenia obrzęków, wzmocnienia delikatnej tkanki i redukcji teleangiektazji),
 3. Kuracja napinająca (stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie),
 4. Kuracja energetyzująca (stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40 roku życia),
 5. Kuracja wypełniająca (stosowana w celu odbudowy skóry po 50 roku życia),
 6. Kuracja regenerująca (stosowana w celu odbudowy skóry po 60 roku życia).  

Efekty terapeutyczne:

 • poprawa nawilżenia i głębokie odżywienie skóry,
 • ukojenie podrażnień,
 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • spłycenie zmarszczek i bruzd,
 • wygładzenie i uelastycznienie skóry,
 • stymulacja pracy mięśni mimicznych,
 • natychmiastowa poprawa napięcia i jędrności skóry.

CENNIK