W LabEstetico stosujemy jedno z najnowocześniejszych urządzeń do mezoterapii mikro i nanoigłowej – EsteticPen – przeznaczony do mikro oraz nanonakłuwania naskórka. Działanie EsteticPen jest oparte na stymulacji naturalnych zdolności organizmu do regeneracji skóry.

Zasada działania:

         W przypadku pacjentów z bardzo wrażliwą skórą i niskim progiem bólowym wykonywana jest mezoterapia nanoigłowa. Mezoterapia nanoigłowa to bezbolesna metoda podania substancji czynnej w celu silnej rewitalizacji skóry. Podczas zabiegu mezoterapii nanoigłowej stosowane są wyjątkowo cienkie igły (średnica 90 nanometrów), dzięki temu zabieg idealnie sprawdza się u osób z cienką, wrażliwą i silnie unaczynioną skórą, u chorych na cukrzycę, u kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią (przy odpowiednim koktajlu). Zabieg nanonakłuwania frakcyjnego wykorzystywany jest również w celu odmłodzenia i delikatnego powiększenia ust.

Efekty terapeutyczne:

  • rewitalizacja skóry,
  • poprawa gęstości, elastyczności i nawilżenia skóry.

         Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w serii, jednakże u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Ilość i częstotliwość zabiegów dostosowana jest indywidualnie do potrzeb skóry klienta, zwykle zalecana seria to od 2 do 6 zabiegów.

CENNIK