Zabieg oczyszczania manualnego jest to zabieg mechanicznego oczyszczania skóry, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Polega on na ekstrakcji (usunięciu) mas łojowo-rogowych z ujść mieszków włosowych.

Zasada działania:

         Nowatorska formuła zabiegu powoduje rozpulchnienie, silne rozmiękczenie i nawilżenie naskórka, otwarcie i rozszerzenie ujść gruczołów łojowych skóry. Powyższe przygotowanie skóry do oczyszczania ma na celu ułatwienie późniejszej ekstrakcji – usunięcia zaskórników z poszerzonych ujść mieszków włosowych. Skóra dzięki temu nabiera elastyczności a proces oczyszczania przebiega dużo łatwiej, efektywniej i jest przyjemniejszy dla klienta. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry klienta podczas zabiegu wykorzystywana jest m.in. waponizacja, maska termiczna, kawitacja, peeling scrub, peeling enzymatyczny, peeling gommage, darsonwalizacja. Specjalnie dobrane składniki aktywne zastosowane w zabiegu głęboko oczyszczają skórę, normalizują wydzielanie sebum, działają przeciwzapalnie, nawilżająco i dotleniająco.

Efekty terapeutyczne:

  • oczyszczona i nawilżona skóra,
  • skóra o zdrowym kolorycie.

         Zabieg oczyszczania manualnego w szczególności poprawia stan skóry mieszanej i tłustej, jak również jest pomocny w leczeniu dermatologicznym trądziku pospolitego.

CENNIK